ERKEN REZERVASYON
KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Profesyonel semah ekibi ney müziği eşliğinde düğün ve diğer organizasyonlarınızda hizmet vermeye hazır. Uygun semazen kiralama konusunda fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Semazen kiralama hizmetini kaliteli bir organizasyon firmasından almanız gerektiğini unutmayın. Bizimle hem profesyonel semazenlerden gösteri hizmeti alırken hem de cazip fiyatlarımızla da öne çıkmaktayız.

Düğünlerinizde özel gün ve Gecelerinizde, Ceşitli acılışlarınızda, Kutlu Doğum Programlarınızda, Konserlerinizde, Konferanslarınızda, Dini ve İslami organizasyonların vazgecilmezi olan Semazenlerimizin Muhteşem Gösterisi ile manevi yolculuğa Çıkmak istermisiniz.

Türkiyenin neresinde olursanız olun Semazenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sizde Özel Gün gecelerinizi, düğünlerinizi, nişanlarınızı Semazenlerimiz ile farklı kılmak ister misiniz bizlere bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Hazreti mevlana ile konyadan cihana yayılan bu manevi aşkı arzulamayan pek kimse olmasa gerek ve bu arzularınızı bizler semazenlerimiz ile sizlerin ayağına getiriyoruz.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------- DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYON İÇERİĞİ --------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Sunucular                                   * İlahi Sanatçıları                     * Masa & Sandalye Giydirme
* Semazen Grubu                          * İlahi Grubu                           * Nikah Masası
* Tasavvuf Müziği                         * Tasavvuf Grubu                   * Gelin Yolu
* Mehter Takımı                             * Hocalarımız                          * Mekan Süsleme
* Mevlithanlar                                * Canlı Enstrumanlar             * Kamera & Fotoğraf Çekimi
* Palyaçolar